Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám eltűntetni a...

Hogyan tudnám eltűntetni a keresősávot a képernyőmről?

Figyelt kérdés
Letöltöttem valami alkalmazást a gépre és valószinűleg elfogadtam valamit amit nem kellett volna és most egyfolytában ott figyel a Chromium keresősávja a képernyőm tetején. A legjobb az egészben hogy nincs is Chromiumom. Valami ötlet hogyan tudnám ezt leszedni onnan?

2020. jún. 9. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A letöltött alkalmazás eltávolítása (A vezérlőpulton keresztül) nagy valószínűséggel törölni fogja azt is, amit magával hozott.
2020. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fukapapa27 ***** válasza:
100%
#1 válaszíróval egyet értek Gépházra klikk és ott az Alkalmazásokra klikk és ott megkeresed a Chromiumot rá klikk és ott az Eltávolításra vagy ahogy az #1 írta a döntés rajtad ál!
2020. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Közben rájöttem mi is ez és kiderült hogy a WebDiscovert sikerült letöltenem valahogy.
2020. jún. 10. 00:37
 4/4 belapus ***** válasza:

Esetleg érdemes lehet a linken javasolt megoldásokkal folytatni...


[link]


..., ha mást nem is, de a Malwarebytes és a Malwarebytes Adwcleaner tekintetében.

2020. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!