Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen top magyar tracker...

Milyen top magyar tracker oldalakat ajánlotok ahová érdemes be regisztrálni?

Figyelt kérdés

Fizetős vagy ingyenes torrent oldalakra.


nCore mellet akarok más torren oldalt is, le tudjak tölteni kamerás filmeket is hogy láthassam a legújabb mozifilmeket.


A Punk Horror Tracker oldalon csak horror filmek vannak?


Olyan horror filmek is vannak ami az nCore-on nincsenek fent?


Sok horror film sajna nem található fent az nCore-on, ezért kell más torrent oldal.



2020. jún. 10. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Szia!:)

Ha akarsz kamerás filmeket is, akkor én a Diablot ajánlanám, ott vannak kamerás filmek, a seedkötelezettség sem nehéz, és sms-sel is be tudsz kerülni, ha nincs ismerős, aki meghívjon.


Punck-tracker horrorfilmekre szakosodott, szóval igen.

Azt nem tudom, hogy olyan is van-e fent, ami nCore-on nincs, mivel nem igazán szoktam horrort nézni. De ha mondasz címet, megnézhetem neked.


:)

2020. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NewInsane-t még az nCore-nál is többet használom. Néha lehet meghívó nélkül is regisztrálni. Mondjuk most nem.

[link]


Ezen kívül sokat használom a Diablot, amibe meghívóval, vagy SMS-sel tudsz regisztrálni. Infók az oldalon.

[link]


Zene letöltésére egyértelműen a FullMixMusic a legjobb, néha ingyenes a regisztráció.

[link]


Használok eStone-t, Majomparádét, Microbit-et és BitHuMen-t is, de azok már nem annyira jók.

2020. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most a Huntorrentet használom, nincs seedkötelezettség, ingyenes regisztráció
2020. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!