Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha messenger-en blokkolom a...

Ha messenger-en blokkolom a beszélgetést valakivel, akkor a másik félnek ad valami információt arra, hogy le lett blokkolva az illető?

Figyelt kérdés
Ugyanez, ha telefonszámot is blokkolom (beépített “telefon“ app-ban, ne tudjon felhívni meg üzenetet írni)? Bocsi, hogy 2 témát hozzok fel egyszerre.

2020. jún. 13. 11:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom az illető előbb-utóbb észre veszi, hogy nem tud rám írni. Pontosabban: kap valami szöveget üzeneteknél (messenger is) az illető, hogy le van tiltva a beszélgetésről?
2020. jún. 13. 22:12
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem kap értesítést. Sőt írni is tud, csak te nem kapod meg. Ő annyit lát, hogy sose vagy elérhető és sose olvasod el az üzenetét. Nyilván előbb-utóbb rájön, hogy ez nem véletlen.
2020. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Ja, és ha letiltott állapotban ír, azokat a tiltás feloldása után sem kapod meg.
2020. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam olyan van, hogy egyszer letiltottam valakit, erre ő is. Ha feloldom (nála nem vagyok feloldva), ott van, hogy erre a beszélgetésre nem tudsz válaszolni.
2020. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

#2,3 vagyok

#4 érdekes, mert én is le vagyok tiltva valakinél, és semmit sem ír ki, csak a fenti tünetek vannak.

2020. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2020. jún. 15. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!