Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Penteken volt egy vihar,de...

Penteken volt egy vihar,de nem voltam itthon tehat nem igazan tudom mi tortent pontosan,de a modemmel azota nem oke valami..Mi lehet a baj? Biztonsagos igy a kapcsolat? Vagy nyugodtan hasznalhato igy is a net?

Figyelt kérdés
UPC ubee modemrol van szo,nem kek az US led,hanem sima zold..ami utananeztem azt jelenti hogy nem oke a kapcsolat a modem es a szolgaltato kozott..net az van,csak csomo oldalra nem biztonsagos kapcsolatot ir ki meg ilyenek..ki-be kapcsolgatas boven megvolt,egyszer sikerult is igy elerni hogy egy delutanra jo legyen,aztan vasarnaptol megint elkezdett velem jatszani..ugyfelszolgalatot lehetetlen elerni,faceb.on annyit tudtak mondani hogy hivjam az ugyfelszolgalatot..

2020. jún. 17. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg belement egy villám, ki kell cseréltetni.
2020. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt sejtettem hogy oda..ott neki,de hasznalhatom igy biztonsagosan a netet? csak mert ki tudja mikor erem el az ugyfelszolgalatot,vagy mikor tudok bemenni.....
2020. jún. 17. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Attól, mert egy "villám belemegy", ugyanúgy megmaradnak a biztonsági protokolljaid a hálózaton és a modemen, szóval az egyik válaszom igen, biztonságosan használhatod ugyanúgy, nem fog történni semmi rossz. Viszont az első válaszolóét én is tudnám javasolni, menj be a szolgáltatódhoz ezzel.

2020. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az lesz persze,koszi neked is:)
2020. jún. 17. 13:11
 5/5 A kérdező kommentje:
de ha valaki jart mar igy,tehat tudja hogy mi tortent vagy mi ez pontosan,annak is megkoszonnem:)
2020. jún. 17. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!