Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a Gmail levelezőszolgáltató...

Mi a Gmail levelezőszolgáltató email címe - elérhetősége?

Figyelt kérdés

accounts-support-ara@google.com

no-reply@accounts.google.com

support@google.com

noreply@google.com


Ezeket a címeket próbáltam eddig elérni, nem sok sikerrel...


Próbálom a Gmailt megkörnyékezni egy elérhetetlen, jelszó kikérhetetlen másik gmail fiókom keretében, amelyet 2012 óta használok, mint második legrégebbi gmailem.


Nem lehet sem jelszót kikérni sem a másodlagos email címre, ami citromail, sem az első és egyben egy másik gmail címemre, mint második másodlagos email címemre, valamint nem lehet a kétfaktoros hitelesítőt teljesíteni, bár küldi az smst a telefonszámomra, de nem fogadta el, mert


"nincs bizonyíték, hogy a fiók valóban az öné e"


2018 tavaszán vesztettem el a fiókomba való belépésem jogosultságát. Pedig még a titkos kérdésre is tudtam a választ, de továbbra is semmi.


Aki tudja a Gmail szolgáltató elérhetőségét, vagy email címét, az segíthetne nekem egy email címmel, ami a szolgáltatóé...



2020. jún. 24. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
69%

ingyenes fiók esetén nem nagyon fognak segíteni.

elő kell fizetni google one-ra hogy legyen support.

2020. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!