Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, ha a frissítés...

Mit tegyek, ha a frissítés után eltűntek adatok a Facebookról?

Figyelt kérdés
A telefonomon kiírta a Messenger, hogy túl hosszú várakozási idő, majd feldobta, hogy jelentkezzek be újra. Ezt meg is tettem, de megjelent egy csomó olyan ember, akiket sosem jelöltem be, a profilképem eltűnt és az van bejelölve, hogy klföldön élek, valamint a Facebook nyelve is átállítódott. Tud valaki segíteni, hogy mit lehet tenni?

2020. júl. 9. 18:18
 1/1 anonim válasza:

Szia, esetleg nem jelentkeztél be másik telefonról?

Mert ha nem akkor feltörték a fiókod, és ők jelölgettek, illetve változtatták meg a profilképed.

Amit tehetsz:- Rányomsz a bal felső sarokban lévő profilképedre, legörgetsz, "fiók"->"fiókbeállítások"->"biztonság"-> "biztonság és bejelentkezés"->"bejelentkezett helyek" ott a "továbbiak" gomb segítségével meg tudod nézni, ki mikor és honnan jelentkezhetett be a fiókodba. Amelyiket úgy érzed, nem te voltál azt a mellette jobbról a három pöttyre kattintva kijelentkezhetsz, vagy a "kijelentkezés mindegyikből gombra".

Ezek után ha kijelentkeztél a nem oda illő készülékekről, jelszóváltoztatás, és az egyéb ilyesmi, tehát kijelölgeted az embereket, visszajelölöd a régi ismerőseid, profilmódosítás...stb.

Remélem valamennyire tudtam segíteni.

2020. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!