Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani win10-en hogy csatlakozzon a netemhez automatikusan jelszó kérés nélkül?többi lent

Figyelt kérdés
Volt egy problémám a netemmel,tettem is fel ezzel kapcsolatban már kérdés ,nem sikerült megcsinálni úgyhogy elromlottnak titulálom tehát kiszereltem.Diginél vagyok,kaptam tőlük már nagyon rég egy wifi routert és azt kötöttem hozzá egy tp linkhez hogy legyen több bemeneti port.Most mivel kiszereltem a tp linket csak a szolgáltatótól kapott router van egyenlőre ami nem működött.Felhivtam őket és azt mondták menjek be a beállításokba a pcmen és az internetes beállítások közt a Dial Up menüpont alatt csinálják egy új csatlakozási pontot.Ennek a neve most Broadband connecting.Megcsináltam és így le tudta ellenőrizni hogy nem náluk van a baj.Na de!Mindig amikor bekapcsolom a gépem ki kell válaszzam ezt az új Broadband connection és minden egyes csatlakozásnál kéri a felh.nevet meg a jelszót(ami a szerződési papirokon van rajta)Nem lehetne megoldani hogy automatikusan csatlakozzon mindig?
2020. júl. 10. 10:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Remek!
2020. júl. 10. 15:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!