Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet beállítani a...

Hogy lehet beállítani a Firefoxban ,hogy megjegyezze az oldalakat amit éppen nézek?

Figyelt kérdés

Tehát ha most megvan nyitva egy pár hirdetés termék ,rádió, időjárás..stb

Bezáráskor innen folytassam ahol abbahagytam ha éppen el kell mennem .És ne kelljen ismét ezek megnyitni ,kikeresni ,megjegyezni ,hanem innen folytatni .Köszönöm !


2020. júl. 13. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beállítások / rögtön az első ( Indítás / Előző munkamenet helyreállítása )
2020. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm .Jövök egy sörrel .Ki is próbáltam ,de valamiért előröl kezdte (tehát nem jegyezte meg) Bepipáltam a "Előző munkamenet helyreállítása " majd bezártam de mikor újra megnyitottam a firefoxot akkor nem jegyezte meg az oldalakat .Vagy valamit nem jól csináltam?
2020. júl. 13. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Be van jelölve az Adatvédelem és biztonság lapon az Előzményeknél a Böngészési és letöltési előzmények megőrzése?
2020. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a privátra is válaszolva, szívesen.
2020. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most bepipáltam azt is ..Meglátjuk ! Köszönöm neked bárki is vagy! ;)
2020. júl. 13. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2020. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!