Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetnék???

Mit tehetnék???

Figyelt kérdés

a bunkó emberek kíméljenek..

Tudom, hogy gondolkozni kellett volna.

6 évvel ezelőtt feltöltöttem YouTube - ra egy videót. Az akkori osztályomban ez nagyon menőnek számított. Engem bántottak abban az osztályban, és azt hittem a hülye fejemmel hogy így nem fognak... Kicsi voltam.

Félek, hogy a mostani osztályomban, évfolyamomban megtalálják, és kiröhögnek.. Ne olyan hú de durva videóra gondoljatok. Nem meztelenkedtem, vagy valami. Semmi ilyenről nincs szó.

Jelentgettem a videót, de nem tettek semmit. A fiókba nem tudok belépni, mert nem tudom se az emailem se a telefonszámom.

Most mi a fenét csináljak?!

Le akarom törölni azt a videót..



17 l



2020. júl. 15. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom mit választottál mikor jelentetted, de a "sérti a jogaimat>sérti a személyes adataimhoz való jogomat" szerintem segíthet. Jelentsd, hogy más jogtalanul töltötte fel a videót rólad a youtubera a hozzájárulásod nélkül ezért töröltetnéd. Mivel a fiókba nem lesz senki aki belépjen vagy reagáljon valószínűleg idővel eltávolítják.


Amúgy: szinte kizárt hogy megtaláljanak egy régi videót rólad és még fel is ismerjenek. 1) nem fogják keresni. 2) keresve se valószínű hogy rádtalálnának, hacsak nem a videó címe tartalmazza a nevedet. szóval emiatt ne stresszelj szerintem.

2020. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha így jelentem, ahogy írtad, akkor el fogják távolítani? Ha igen, kb mennyi idő lehet?


Hát sajnos a csatorna neve, a saját nevem.. És aki beírja, rátalál:/

Ah.. Hülye voltam, tényleg ://

2020. júl. 15. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Áhh...


A YouTube is úgy működik, mint a Facebook és társai. Egy ember kevés ahhoz, hogy letöröljék a jelentett tartalmat.

2020. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert talalnak meg? Hires video? Ha alig van rajta par megtekintes, ee te is valtoztal azota, akkor szinte eselytelen higy ratalaljanak.
2020. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem híres. Csak az osztálytársaim néha rákeresnek a másikra hülyeségből. :/

A nevem meg ráadásul nem túl gyakori.. De ha azt mondom, nem én vagyok, szerintetek elhiszik? :/

Vagy mit mondjak, hogy ne mondják azt, hogy kamuzok?

2020. júl. 15. 19:27
 6/7 anonim válasza:
Amúgy aki azt hiszi, hogy nem fogják megtalani a videót, tévednek. Mi is megtaláltuk anno az osztálytársunk általános iskolai videóját. Ha pedig megtalálják a videót, akkor jöhet a legroszabb
2020. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem távolítják el egyszerűbb ha lazán veszed és velük együtt röhögsz magadon
2020. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!