Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem engedi a gmail,...

Miért nem engedi a gmail, hogy vissza állítsam a jelszavam?

Figyelt kérdés

Ezen a fiókomom vannak az Origin-es vásárlásaim (simshez)

Egy hónapja kb. valamiért random kijelentkeztetett a gmail az összes emailemről.

Mikor próbálok bejelentkezni nem enged be, pedig helyes a jelszó (igen, fel van írva).

Utána megpróbáltam (nem egyszer) az elfelejtettem a jelszavam opciót, küldött kódot másik emailre, de utána csak annyit írt hogy nem tud megbizonyosodni arról, hogy az az én email címem.

Valaki valami tipp? Elég fontos lenne


Régen mindig működött az elfelejtettem a jelszavam gomb de most semelyik email címemmel nem tudom megcsinálni mert ugyanez a hiba mint ahogy fentebb írtam.

(A többi emailemmel azért próbáltam meg, hátha velük sikerül de nem....)



2020. júl. 17. 14:16
 1/2 A kérdező kommentje:
* ráadásul a telefonomon és a gépemen is el van mentve a jelszó a fiókhoz de az se jó neki... Ha feltörték az emailem mit tudok csinálni?
2020. júl. 17. 14:18
 2/2 anonim ***** válasza:

"megpróbáltam az elfelejtettem a jelszavam opciót"


Tehát megváltoztattad a jelszavad. Általánosan bevett gyakorlat (kb mindenhol) hogy az utolsó ~5 jelszó NEM adható újra be.

Új jelszót találj ki. Ne szivasd önmagad.

2020. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!