Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook, twitter vagy instagram?

Facebook, twitter vagy instagram?

Figyelt kérdés
Mi a különbség közöttük? Melyiket szeretitek és használjátok? Melyik a legpraktikusabb? Vannak vicces vagy ciki történetetek?

2020. júl. 31. 14:30
A kérdező szavazást indított:
Facebook
Instagram
Twitter
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Én a Facebookot meg az Instagramot használom. Az Instagramot jobban szeretem, mert sokkal letisztultabb a kinézete, az alap funkciók kb ugyanazok, mint a Facebooknál (poszt, story, like/szív, komment stb.). A storynál viszont az Instagram esetében több lehetőség van: szöveg, emojik, szavazás, kvíz, GIFek, "csúszka" különböző emojikkal, személyek jelölése stb.

Annyi, hogy az Instagramot inkább telefonon vagy tableten érdemes használni appal, maga a weboldal nem annyira jó.

2020. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Twittert magyarországon nem is annyira használják. Én is az instagrammot és kb ugyanazért mint az első
2020. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Egyik sem.
2020. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé vicces történet: Elegem lett facebookon a sok ri*anc fotóból, autó fotóból, baba fotóból, csókos/ölelkezős fotóból, kaja fotóból, stb. Nem is értettem miért nézegetem ezeket, ha nem is érdekel. Letöröltem mindenkit, kivéve kb 10 havert, a páromat és anyámat. Soha nem éreztem még ennyire jól magam, mint azután. Mintha egy évek óta bűzlő zsák szemetet végre kidobtam volna. Ennyit a fb-ról. Többi meg nincs, és nem is kell.
2020. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nincs különbség, borzasztó mind.
2020. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!