Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van esély rá,hogy lementettek...

Van esély rá,hogy lementettek valamit a feltört fiókomból? Vagy léteznek programok,amik "belépnek" a profilomba?

Figyelt kérdés

Ma ismeretlen személy bejelentkezett a facebook fiókomban,pár perccel azután,hogy letettem a telefonomat. 1 óra múlva vettem észre az e-mailt,hogy valaki kétszer biztonsági kódot kért,majd be is lépett. Nyilván egyből jelszavakat változtattam,megerősítettem a fiók biztonságát.

Megnéztem a beállításoknál,hogy a saját adatokból nem töltöttek le (legalábbis nem volt erre irányuló kérés).

Arra számítottam,hogy lementették az üzeneteket,képeket,adatokat vagy üzeneteket küldtek a nevemben. De erre nem találtam bizonyítékot. (Google keresési előzményekben találtam egy nem általam keresett tartalmat)

Léteznek programok, amelyek random feltörnek fiókokat? Le tudnak menteni egyáltalan ennyi idő alatt minden üzenetet és adatot?



#Facebook #feltört fiók #Lopott adatok #Lopott képek
2020. aug. 1. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Arról már hallottam, hogy Google fiókot fel lehet törni egy program segítségével, meg hogy a felhasználói fiókon keresztül a telefont is feltörik. Valszeg a Facebooknál is így van.

Van beállítva kétlépcsős azonosítás a fiókodhoz?

2020. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy érzed, hogy nem tett semmi kárt vagy lopott meg bármivel, akkor valószínűleg valami közeli ismerősöd lehetett aki kíváncsi volt valamire veled kapcsolatban. A keresett kifejezés alapján talán azonosítani tudod őt
2020. aug. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!