Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak VPN-nel tudom behozni...

Csak VPN-nel tudom behozni egy idegen ország Youtube kezdőoldalát?

Figyelt kérdés
Nyelvtanulás céljából szeretnék német videókat nézni, ezért gondoltam, hogy behozom a német Youtube kezdőoldalt, hogy az ott aktuális és népszerű videósok közül el tudjak indulni, majd felfedezni az ajánlásokkal, hogy milyen csatornák vannak. Próbáltam a címben átírni a HU-t DE-re, a Google keresési régióját, ill. nyelvét németre állítani, ezekkel már a kis DE-t írja a Youtube logó mellé, de egy csomó angol és magyar videó jön be a kezdőoldalon.

2020. aug. 3. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A profilodban be tudsz állítani preferált nyelvet. A profilképedre nyomj rá, beállítások, általános menüpontban találod. Attól még fog kidobni ahhoz hasonlókat az ajánló amit eddig néztél, az nem tűnik el teljesen, mert az a fiókodhoz van kapcsolva.
2020. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár eredetileg nem igazán erre találták ki amit ajánlok, de erre is tökéletes!


TOR böngészőnek hívják.


Ha belefutok olyasmibe ami Magyarországon tiltott, akkor már indítom is a TOR-t.


[link]


Töltsd le és telepítsd a TOR-t használva:

[link]


Mostantól a jobb felső sorban megjelenik a látszólagos országod zászlaja. Ha rámutatsz, részletes adatokat is kiír úgymint például a kamu IP-d.


Ha nem jót kaptál, akkor a jobb felső sarokban klikkelj a három vízszintes vonalra, majd a legördülő menüben válaszd az "Új személyazonosság"-ot. Fentről a második lesz. Ez a kiegészítődet nem fogja törölni.


A TOR bezáráskor mindent elfelejt, tehát minden indításkor telepítened kell a kiegészítőt a megadott oldalról!

2020. aug. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:


Közvetlenül nem tudsz megadni személy-azonosságot! Az új személyazonosság kérésekkor véletlenszerűen kapsz másikat. Próbálkozz addig, amíg megfelelőt nem kapsz.

2020. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismét #2:


A korrektség kedvéért arról is tájékoztatlak, hogy a TOR lényegében egy deep-web, és dark-net böngésző.

2020. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!