Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az előbb levont tőlem 4500...

Az előbb levont tőlem 4500 ft-ot egy bizonyos CTK.HU. Lehet, hogy ez a cronos társkereső oldal?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudtam eldönteni, hogy társkereséshez, vagy pénzügyekhez írjam a kérdést. Anno anya, amikor jelentkezett erre az oldalra, engem kért meg, hogy kifizessem a tagsági díját. Én azt hittem, hogy egyszeri befizetésről lesz szó, és vállaltam. Ezen a társkeresőn ezt havonta fizetni kell?


Hadd írjam ki magamból, hogy nagyon bosszús vagyok. Eléggé megszorultunk a hónap végén, annyira, hogy nem nagyon ettem rendesen az utóbbi 5-6 napban. Most volt esedékes egy ösztöndíjam, 25000 ft, aminek nagyon örülök, ebből úgy beszéltük meg, hogy tízezret utalok a családnak, hogy leutazzanak egy esküvőre, a többiből meg én fogom megoldani az oda-vissza utat, meg még talán marad egy kis csokiravalóm. Így most talán épphogy lesz pénzünk oda-vissza utazni. Na mindegy, ez nem fontos, csak jól esett kiírnom magamból.



2020. aug. 6. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy az volt, a tagság általában havi vagy éves díj. Egyszerű, annyival kevesebbet utalj nekik, oldják meg.
2020. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Anyukám kifizette nekem az összeget és lemondtuk az előfizetést. Csak hogy kerek legyen a sztori.
2020. szept. 17. 03:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!