Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ragad meg a letöltés...

Miért ragad meg a letöltés 1Mib/s-nél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


qbitorrentet használok és eddig 5-8Mbit/s-sel simán lejöttek a fájlok. Pár hete viszont nem ugorja meg az 1Mbit/s-t és nem tudom miért (olyan fájlok is, amelyeket sokan töltenek vissza).

A beállításokon nem módosítottam, a lakótársamnál (aki ugyanazt a klinest és netet használja) pedig nem jelentkezett ez a probléma.

A neten próbáltam utánakeresni, többen voltak ezzel a problémával, de megoldásokat ők se találtak.


Szóval gondoltam bepróbálkozok itt. Hátha valaki tud segíteni. Annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz, szóval ha van valami ötleteteket, megoldási javaslatotok, akkor kérlek nagyon egyszerűen próbáljátok elmesélni.


Nagyon köszi előre is a segítségeteket!



2020. aug. 8. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Masik klienssel mit csinal? Mert ha azzal jo, akkor a programmal van valami
2020. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugyanaz, 1mbit/s-nél nem megy fentebb
2020. aug. 8. 15:19
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi, 1Mib/s-nél
2020. aug. 8. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Speedtest? Ha az is csak annyi, akkor a géped vagy a hálózat a ludas. Próbáld meg (másik) kábellel.
2020. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezeken végigmentem már. A speedtest teljesen rendben volt
2020. aug. 8. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:

5-8 Mbit / sec és 1 MiB/ sec?


Nagy itt a kavarodás úgy látom


8Mbit/sec = 1MByte (0.953674316 MiB) /sec!!


Speedtest mit mutat? (Mbit/MByte-ra FIGYELJ!!)

2020. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

teljesen jogos. 5-8 Mib volt régen, és most 1mib.

A speedtest: letöltése 32.98 mbit/s

feltöltés: 20.43 mbit/s


tegnap kikapcsoltam a wifit, majd vissza és azt vettem észre, hogy visszaállt a régi sebességre a letöltésem (torrent). De a gépem újraindítása után megint 1mib-en leragadt.

2020. aug. 10. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!