Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mi lehet a baj az...

Márványilány55 kérdése:

Szerintetek mi lehet a baj az internettel ha kb 5 percenként elmegy és alig töltődik be?

Figyelt kérdés
Van hogy percenként elmegy de van hogy folyamatosan jó. Műholdas, szóval tudom, hogy az időjárás befolyásolhatja, pl. mikor vihar van akkor is elmegy de mostanában százágra süt a nap de mégis rossz. Valakiknek van ötlete miért csinálja ezt?
2020. aug. 12. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem sima kábeles van a Vodánál, de egy hónapja az is egy kalap szar. Folyton megszakad, esténként meg mintha kikapcsolnák, elmegy vagy fél-egy órára. Szereéőjük volt a házban, volt az utcán, több mint öt telefon az ügyfélszolgálatnak, vagy három SMS, hogy "kijavították". De ugyanolyan használhatatlan. Épp más szolgáltatót keresünk. Ja és a szomszédban ugyanez a gond.
2020. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elfordult a tányér. Hívd ki a szolgáltatót, hogy lője be.
2020. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd telefonálok egyet!
2020. aug. 12. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!