Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent(enek) a lenti...

Mit jelent(enek) a lenti képen piros nyilakkal jelölt értesítés(ek)? Hova a ******** ***** ***** ******ba kattintsak, hogy valami értesítést kapjak? Mi az, hogy "1 New"? Egy új micsoda? És egy új micsoda hol?

Figyelt kérdés

Ha a Marketplace ikonra kattintok, bejön a Marketplace, de sehol semmi értesítés, semmi újdonság, semmi, amire utalhat az értesítés. A Notifications alatt azt írja, "You have no new notifications".



[link]



2020. aug. 24. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az csak azt jelenti, hogy került fel egy olyan tartalom amire korábban rákerestél. Ha mondjuk 2 hete Stephen King könyvekre kerestél rá és van új hirdetés ami ezzel kapcsolatos, azt így jelöli.
2020. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ebben az esetben nem kéne legyen valahol valami link vagy gomb ami megmutatja, mi a konkrét termék? Mert amúgy napi negyven különböző terméke keresek rá.

Ráadásul már kikapcsoltam az összes értesítést, mégis ott van. Milyen cselekvéssorozattal lehet eltüntetni? Mert fogalmak nincs, melyik korábbi keresés triggerelhette, így megnézni sem tudom, amire ily hevesen próbálja a figyelmemet felhívni...

2020. aug. 24. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezeket annak tudom be, hogy kamu hírek, figyelemfelkeltés, nehogy elfelejts tízpercenként felnézni.
2020. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Igen, valószínű azért vannak ezek a "csendes" értesítések, hogy minél több időt tölts az oldalon :)
2020. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De akkor nem az lenne a logikus, hogy valami dinamikus dolog legyen? Megjelenik, megnézem, eltűnik, holnap újra villog.

De így hogy három napja ott van, gyakorlatilag annyit ért el, hogy már leszarom és csak akkor nézek arra ha épp keresek valamit...

De ha legalább tudatos, célzott cselekvés által törölhető lenne...

No mindegy, félek, ezt sem fogom sosem megértetni...

2020. aug. 24. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
De a dinamikussal is ugyanezt érnék el, hogy egy idő után már nem érdekel, hogy ott van. Ennek az a pszihomókussága, hogy mindegy miért, csak legyen ott értesítés többé-kevésbé mindig, mert ha nincs ott, akkor tuti nem akadsz horogra, így meg néha csak megnézed, hátha van köztük egy értelmes értesítés is.
2020. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
probáltad már webes facén megnézni gépen és nem telon?
2020. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az eset óta eltelt négy hónap, azóta normalizálódott a dolog. De anno próbáltam én mindenen, hiába... Vélhetőleg csak valami bug volt a rendszerben.
2020. dec. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!