Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemail felhasználók! Nálatok...

Freemail felhasználók! Nálatok is nagyon rosszul működik mostanában a freemail? Egy pár soros e-mail megírása sok perc, mert annyi ideig tölt, plusz a leveleket nem bírja elküldeni.

Figyelt kérdés

A régi vagy az új felületet használjátok?


Nem kell osztani, hogy freemailt használok, van más fiókom is, csak érdekel, hogy mi van a freemaillel.



2020. aug. 26. 22:46
 1/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Én nem kaptam meg a levelemet laborvizsgálatról.
2020. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TR75 ***** válasza:

Hetek-hónapok óta vacakol.

Sajnos a legtöbb regisztrációmat annak idején a freemailes címemmel intéztem, de elkezdtem már szervezni a lelépést.

Sosem volt tökéletes a freemail, de működött. Most azt is csak nehezen.

2020. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Hát, tudod döcögve tudják csak átállítani a hivatalos szervek lehallgató központjának úgy alegységének infrastruktúrájára a régi freemailes rendszert.


De nem gond, mert az átállás után már a képernyőképedet is láthatják emailezés közben.


Utána meg azért fogod laggoltnak érzni, mert a géped nem fogja bírni a rosszul megírt "lehallgató" kódsort ami a héttérben fut a megnyitott böngészőablakban.

2020. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TR75 ***** válasza:
Jaja, a digitális analfabéta nagyvezír gründolt levelező-szolgáltatása :-D
2020. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Akik meg freemailt hasznalnak 2020-ban,azok meg is erdemlik 😁
2020. aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5.

Nekem a magyarországi internet hajnalán lett készítve a freemailnél postafiók. Azóta nyilván már van másik szolgáltatónál is, de a régi freemailes címet is megtartottam. Ritkán használom. Akiket nem ismerek annyira, nekik azt a címet adom meg.

2020. aug. 27. 08:19
 7/10 A kérdező kommentje:
#3! Az igaz, amit írtál?
2020. aug. 27. 08:28
 8/10 A kérdező kommentje:
Pár nappal ezelőtt írtam a Freemail ügyfélszolgálatának, hogy mi a helyzet, de még nem válaszoltak. Ha ugyan megkapták az e-mailt...
2020. aug. 27. 08:32
 9/10 TR75 ***** válasza:

Nekem is napokba telt, amíg válaszoltak egy semmitmondó üzenetben, hogy fejlesztenek a jobb felhasználói élményért, és hogy pár napig ezért volt akadozás. Na, ja.

Én is ilyesmire használom, a spamek meg kéretlen ajánlatok mehetnek a freemailre.

2020. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, a semmitmondó üzenetet egy rokonom is megkapta, pedig elég egyértelmű kérdéseket tett fel.


Én annyival rosszabbul jártam, hogy nekem azóta sem jött - még csak reagálás sem.


Ma szerettem volna e-mail küldeni abból a fiókból. Az e-mailt még sikerült megírni, de elküldeni már nem!


Azóta többször próbálkoztam azzal, hogy egyáltalán belépjek a postafiókomba, de már az sem sikerül...


Akinek freemail postafiókja van és kap(na) oda fontos e-mailket, akkor szerintem ideje átgondolni a cserét, mert ilyen rossz még sohasem volt ez a levelezőrendszer. Legalábbis nálam a fentieket produkálta.


Miss Endzsi, érdemes lehet ezért neked is...


Nálam betelt a pohár és elvesztettem bennük teljesen a bizalmamat.

2020. szept. 11. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!