Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan jutottak be a facebook...

Hogyan jutottak be a facebook profilomba?

Figyelt kérdés

Kb 10 perce sikeresen kitöröltem egy bejegyzést amit a nevemben tettek közzé és kb 15 ismerősömet jelölték meg rajta. Tipikus kamu adidas cipő akció volt amúgy a bejegyzés. Kérdésem az lenne, hogy hogy sikerült ez nekik?

Mindenhol más jelszót adok meg. Random generáltak (pl.: ePYGGA7T6C4vDhvV). És nem kattintottam rá semmilyen kétes linkre az utóbbi napokban.

Az egyetlen dolog amire gondolni tudok az egy alkalmazás. Tegnap jelentkeztem be vele facebookkal. Viszont no name alkalmazásokat nem szoktam letölteni. Ennek is 1 millió+ letöltése van és 4,4 csillagos értékeléssel rendelkezik a Play áruházban. Amúgy Slowly az app neve. Rákerestem neten, de sehol nem írtak negatívumot róla. Még a Play áruházban is a tipikus negatív dolgokról írnak, hogy lefagy esetleg vagy valaki szerint hülyeség az app. De olyat senki sem írt sehol, hogy adatokkal éltek volna vissza. Tehát jó az értékelése és sokan letöltötték.

A másik dolog, hogy be volt kapcsolva a profilomnál a kétfaktoros hitelesítés. Tehát ha idegen eszközről lépnek be akkor kapok egy kódot sms-ben és csak akkor tudnak a profilomba belépni, ha megszerzik azt a kódot. De semmi értesítést nem kaptam, pedih nem San Francisco-ban élek.

Amit én gondolok az appról az az, hogy az ő szerverükön be voltam jelentkezve facebookba, mivel az alkalmazásba azzal jelentkeztem be. De ezt facebook bejelentkezést nem igazán tudják átvinni más gépre, mert akkor jött volna az értesítés. Szóval ha az app lenne a ludas akkor náluk a fő szervereknél történhetett, amit viszont erősen kétlek, hiszen semmi megbízhatatlanságot nem találtam vele kapcsolatban a neten.

Ti mit gondoltok róla?



2020. aug. 28. 00:44
 1/2 anonim válasza:
Lehetséges hogy ez a slowly alkalmazás csinalta de lehet hogy egy régebbi alkalmazás amivel a faceddel leptel be. Vagy meg egy vlamit tudok mondani az az hogy Mateszoposz Péter. Varga irénnek az elmult napokba számtalanszor belelepett szerintem vigyazz nehogy neked is szart kuldjon
2020. aug. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy megszerezték a jelszavad. Olyankor Messenger üzeneteket szoktak küldeni minden ismerősödnek. Ez inkább egy alkalmazás lehet aminek megengedted hogy posztoljon a nevedben. Nézd át a beállításaidat, ott van lista azokról amik posztolhatnak.
2020. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!