Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új vodafone vezetékes net(UPC)...

Új vodafone vezetékes net(UPC). Miért nem seeddel a torrent?

Figyelt kérdés
Letölteni letölt, de nem seeddel vissza semmit. A kliens azt írja hogy no incoming connections(nincs bejövő kapcsolat). Windows tűzfal átengedi és a routerben is engedélyeztem az UPnP t meg a kliensben is be van jelölve. Azonban a routerben nincs port forwarding csak port filtering így csak szűrni tudom, de annak nincs értelme. És már többször újra indítottam a routert.

2020. aug. 29. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Port forward testet futtass, ott kiderül, hogy hol a hiba. Virtual server a másik neve, de a www.portforward.com oldalon a router típusát megadva specifikus leírást kapsz, hogy hogyan kell beállítani. Amúgy port nélkül is seedelsz, csak meg kell várnia a letöltőnek, míg te kapcsolódsz hozzá. Ha sok az aktív seed, mire ez megtörténik, a többiektől letölti, ezért nincs forgalmad.
2020. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "nincs bejövő kapcsolat" nem hiba, hanem egy státusz: ha már nem töltesz le semmit akkor nincs miből bejövő kapcsolatnak lennie. Letöltéskor automatikusan átvált a háromszögről zöld pipára, mert akkor már lesz bejövő adat.
2020. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Feltettem az utorrentet amiben azt írj egy piros kör felkiáltójel nem lehet kapcsolódni szóval a másik kliens sem hibás. És azt is írja hogy a tűzfal/router korlátoz a hálózati forgalmat. Csak ugye az UPnP nek kéne portot nyitni, mert a routerben csak szűrni tudom a portokat és nem nyitni.

2020. aug. 29. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!