Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes lenne megtenni ezt,...

Érdemes lenne megtenni ezt, vagy várjak még hónapokat?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nézegem a gamer gépeket és a streamereket. És rájöttem hogy én is ezt akarom csinálni , bár nem fiú vagyok mindig is vonzottak az ilyen dolgok. Sajnos most itthon csak egy thinkpadom van nem annyira erős gép, és a net sem erős. Ezen tuti nem menne...

De amit ki néztem gépet 300-400 körül van plusz ugye a többi dolog.

Jővöre költözünk el a párommal elvileg tavasz körül ahol már jobb lesz a net is(remélem nem húzodik el). Sajnos nagyon beteg vagyok fizikailag, csak jővőre tudok teljesen fel épülni , és elkezdeni dolgozni , plusz gyüjteni a pc -re és a többire..és még onnan legalább még 1 év mire összegyűlik a pénz... :( ez eléggé elszomorìt de remélem kitartok.

Addig szerintetek érdemes lenne sima gameplay videót készíteni youtubra , hang alámondással , vagy várnátok inkább mire meg lesz minden?


L/24



2020. aug. 29. 17:15
 1/2 A kérdező kommentje:
*nézegetem
2020. aug. 29. 17:19
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdd el! Abból is tudsz tapasztalatokat gyűjteni, és amikor már realtime stream lesz, akkor már nem teljesen kezdőként ugrasz neki. Meg különben is, minek várni, ha ezt szeretnéd csinálni? Olyan gyorsan elmennek az évek meg a fiatalság, mint a picsa.
2020. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!