Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Én állíthattam el véletlenül...

Én állíthattam el véletlenül valamit a böngészőben vagy miért blokkolta az oldalakat?

Figyelt kérdés

Délután netezés közben egyik pillanatról a másikra csak úgy nyitotta meg a Microsoft Edge a weboldalakat hogy letöltötte majd az oldal letöltésével tudtam megnyitni,viszont az adott oldalon belül minden egyes új lépést letöltött és ezáltal tudtam csak böngészni,a Google Chrome is ugyanezt csinálta,közben valamiért a billentyűzet betűi se működtek,nehéz így leírni pontosan hogy történtek ezek majd kb 1,5 óra múlva minden magától visszaállt.

Ezek mitől lehettek?Más is tapasztalt már ilyet?

A gép Lenovo IdeaPad S145 és Windows 10 megy rajta.


2020. szept. 4. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a Google Chrome csinálta, vagy 2 hete ezt. Én eltávolítottam a Chromet, és helyette M.Edget használtam, kb egy hétig. Akkortájt írták, hogy a Crhomeban valami hiba van, és majd jön a frissítés. En betudtam annak. Azóta is sokszor inkább használom az Edget, és abból lépek át a Google ba. Nem használom a Chromet azóta sem.
2020. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!