Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram hirdetéssel követő...

Instagram hirdetéssel követő szerzés?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam az Instagram képes hirdetést de követőt nem hozott csak viszonylag sok Likeot arra a posztra ami kiment kiemelésbe. Ebből arra következtettem, hogy a poszt érdekes. Valamit elronthattam?

2020. szept. 14. 15:22
 1/8 vantel ***** válasza:
56%
Igen,hogy egyáltalán instáztál.
2020. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a haszontalan tipik Magyar mentalitású hozzászólást. Biztos amit te csinálsz szabad idődben is egy szar. :D Tipik ny.morék.
2020. szept. 14. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért leszel boldogabb, ha lesznek "követőid"?

Mi az, hogy követőid? Te valami új vallás vezetője vagy, hogy kövessenek?

Nem "tipik", hanem tipikus. Még angolul is typical.

És még csak azt sem tudod, hogy az első válaszoló mit csinál a szabadidejében, de te már rögtön le-tipiknyomorékozod.

Na ezeken gondolkodj el.

2020. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nektek kellene gondolkodni. :D Ha valami modern dolog a téma egyből fúj minek Insta? Minek Facebook? Még én gondolkozzak el. Egy kisebb vállalkozás Instagram fiókjárol beszélek nem ilyen "le fotóztam az ebédem" típusú baromság. De attól függetlenül az első két válaszolónak üzenem, hogy egyik sem a kérdésemre válaszolt hanem csak kritizált. A tipik meg egy szleng.,:D Ha azt írom k (Szlengben oké) akkor bele köt mindenki, hogy mi az a k? Az oldal azért van, hogy a kérdésre válaszoljanak nem azért, hogy megkérdőjelezzék még is mi a f.szért Instázol? Lehet amit ti csináltok arra én mondom, hogy pff mi a f.sznak csinálod? Elvből nem írok olyan kérdésre választ ami engem nem érdekel. Ezért tart az ország ahol mert mindenki csak kötekedni tud.
2020. szept. 14. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:

"Elvből nem írok olyan kérdésre választ ami engem nem érdekel. Ezért tart az ország ahol mert mindenki csak kötekedni tud." – Na ez igaz 😁


Likeoltak, de nem követnek = amit láttak, az tetszett nekik, de ha nem látnák, nem is néznének utána. Azaz őket nem érdekli, de majd lesznek olyanok, akiket igen. Majd jönnek maguktól ők is, ne izgulj. :) És hajrá! 😊

2020. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak!😇 Egyet értek.
2020. szept. 14. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Írhattad volna hogy vállalkozás, hogy senki se köthessen beléd.

Na de én is ötössel értek egyet, majd jönnek az ilyen érdeklődési körűek.

2020. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze egyet értek az utolsóval is csak nem az járt az eszembe, hogy úgy kérdezzem meg, hogy kevesebb kötekedő legyen. Szerintem a kérdés a lényeg nem a miértje. Ez kb. olyan mintha valaki kérdezne egy horgászós kérdést én meg oda írnám, hogy: "Pff te hülye minek horgászol mikor bemész a Tescoba és megveszed a halat?"
2020. szept. 14. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!