Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sokan letiltottak Instan....

Sokan letiltottak Instan. Neked ez hogy esne?

Figyelt kérdés

Van egy app, ami sajnos már nem letölthető, nekem is kb 2 éve van meg a telefonomon, ezért tudom használni. Az a lényege, hogy kiírja kik követtek ki Instan, azt is írja, hogy hányan nem követnek vissza, valamint azt is, hogy hányan tiltottak le. Az utóbbit viszont nem lehet megnézni, hogy kik, csak ha előfizetsz prémiumra, de mivel már megszűnt az app, ezért nem lehetséges ez sem.


A lényeg, hogy nekem azt írta ki, hogy 9 ember letiltott, amiből 2-ről tudomásom is volt. Őszintén kicsit rosszul esett, mert még azok az emberek se tiltottak le, akikkel anno rosszban voltam gimiben. Fogalmam sincs ki az a maradék 7 ember, mert akiket én követek, azok is mind megvannak. Tuti nem olyan, akivel beszélgetni szoktam, és jóban vagyok, úgyhogy nem is kéne érdekeljen, de valahogy mégis. Olyanok lehetnek mind, akiket alapból soha nem is követtem. Ez nekem teljesen úgy jön le, hogy utálnak az emberek, pedig sok barátom van és mindig van kivel lógni. Nem is értem, hogy miért tiltottak le ennyien, ugyanis senkit nem zaklatok (ráírni se szoktam emberekre), valamint kémkedni se szoktam mások után, max nagyon ritkán, csak ha érdekel valami, de ezt honnan tudná az illető? Nem beszélem ki egy 3. féllel. 2 ember jogosan tiltott le, mert még gimiben nézegettük a félig kilógó mellbimbós képeiket más osztálytársakkal és ez kitudódott. Azóta semmi ilyesmi nem történt, főleg, hogy már 3 éve nem vagyok gimis. Arra is gondoltam, hogy hülyeséget ír ki az app, ugyanis írta, hogy pl nem követek vissza 200 embert, de az valójában csak 160, mert több embert is 2x sorolt fel a listán. Nem tudom, lehet csak ezzel nyugtatom magam.:/

Nektek ez nem esne rosszul?



2020. szept. 17. 12:17
 1/7 anonim válasza:
100%
Amikor el kezdtem olvasni akkor azt hittem fiatalabb vagy aztán most látom hogy már 3 éve nem vagy gimis, szóval nagyjából velem egy idős lehetsz. Meglepő számomra,hogy valakinek ennyi idősen rosszul tud esni az ha kikövetik vagy letiltják random emberek az instán. Miért? Ne legyen már ennyire fontos az insta. Essen rosszul akkor amikor valaki olyan tilt le aki fontos neked , különben meg szard le.
2020. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem hulyesegeket mutat, ez is csak egy olyan app lehet mint pl a hazugsagvizsgalo aplikaciok, ahanyszor kiprobalod mindig mas az eredmeny... De tegyuk fel,hogy igaz es tenyleg letiltottak 9-en... de ha ezek olyan szemelyek lehetnek akikkel te nem ismerkedsz, nem beszelsz stb akkor miert erdekelne? Egy letiltasnak banalis okai is lehetnek pl. Uj az instan es meg nem tiltott le senkit, ezert probabol letilt egy idegent.. vagy lehet az insta hibaja is, velem facebookon tortent meg, hogy olyan szemelyek voltak letiltva akiket en nem tiltottam le, nem is ismertem oket, csak akkor vettem eszre mikor atneztem a tiltott szemelyek listajat.... Szerintem folosleges ezen ragodni...
2020. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekel. Nem azt instán élem az életem.
2020. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem. Az insta nem a valóság, de még a virtuális világnak is a legalja. Én nem is értem a létjogosultságát és azt sem, hogyan tudott így felfutni.
2020. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

"Én nem is értem a létjogosultságát és azt sem, hogyan tudott így felfutni."


Pedig nagyon egyszerűen lekövethető, nézz utána ha érdekel. :D

2020. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tehát akkor hülyeség ezen fennakadni.
2020. szept. 17. 13:59
 7/7 anonim válasza:
100%
Az insta olyanoknak való, akiknek nincs normális életük a való világban, oda rakják ki magukat és várnak megerősítést másoktól a képeikre, videóikra. :D Foglalkozz a valósággal, és szard le a közösségi oldalakat. :)
2020. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!