Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kell keresnem az ügyfélszolgál...

Kell keresnem az ügyfélszolgálatot, ha vmilyen hiba miatt semmilyen értesítést, számlát, vagy bármi egyebet nem kapok a Vodafone-tól?

Figyelt kérdés

Augusztus elején kötöttem velük szerződést otthoni internetre. Nem volt egyszerű történet.

Online szerződéstervezet kitöltése, majd várakozás. A leírtak szerint fel kellene, h hívjanak. Semmi. Felhívom őket, h ugyan már, mi a helyzet, hogy vannak? Mondom a tervezet azonosítóját. Biztos az? mégegyszer. Tényleg az. Hát, ilyen azonosító alatt Ő nem lát semmilyen bejegyzést.

Nem értette ilyen hogy történhet, semmi gond, csináltunk új szerződést. :)

Email és sms értesítést kértem, online utalást. Futár hívni fog. Mivel 2 3 hétig semmi nem történt, ismét felhívtam őket. Ügyfélszolgálat szerint 1 hete volt nálunk a futár, kaptam sms-t és e-mailt. Egyiket sem kaptam, pedig az elérhetőségeim helyesek, visszaolvassa őket.

Nem gond, át tudom venni személyesen bárhol. Bemegyek. Kiderül, hogy a szerződésszámom alatt nincs semmilyen adat, csak a nevem alapján találtak valamit. Kideríteni nem tudták milyen szerződésem van. Ügyintéző feláll, elmegy, kicsit beszélget ezzel-azzal, vezetővel...

15 perc tanakodás után kötöttünk egy újat. :)

Szerelő pár nap múlva hív, de az adatbázisban azt látja, h nálunk már járt, be is kötötte. Mondom dehogy volt, jöjjön.


Azóta minden működik, de számlák nem érkeznek.

(Mikor már 1 hete ment otthon a net, egyszer még felhívott egy szerelő, hogy ott van a ház előtt, kötné be amit kell. Beszélgettünk 1-2 percet, azt mondja kiküldik néha téves címre, megesik.)


A szerződésszámom, nevem, vagy telefonszámom alapján a myvodafone oldalon "nincs hozzáférés"-em.

Látva azt, hogy ennél a cégnél mekkora káosz tud lenni, simán elképzelhetőnek tartom, hogy esetleg most "sincs" szerződésem.

Emailben megkaptam, amiben benne van, hogyan kérem a számlákat. Minden elérhetőségem helyes benne, mégsem jön semmi.

Ilyenkor feladatom-e nekem az, hogy ismét hívogassam őket, esetleg üzletbe mászkáljak be személyesen, csak mert annyira szeretnék már fizetni? (nyilván nem szeretnék, ilyen munka inkább büntetést érdemelne mint fizetést)

De jogi szempontból kell-e nekem intézkednem?



2020. szept. 18. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
nem kell, de rosszat nem csinálsz vele... ha hónapkig halogatod akkor is ki kell fizetni, csak egyben :)
2020. szept. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!