Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Qbitorrent miert zavarja be a...

Qbitorrent miert zavarja be a böngészőmet?

Figyelt kérdés
Lehet nem jól tettem fel a kérdést, de talán a leírás segít megérteni. Amikor qbitorrenttel töltök le valamit és elkezdek böngészőt használni, akkor azt tapasztalom, hogy telejesen belassítja a böngészőt és közben a qbitorrent letöltési sebessége is elkezd nullához tartani. Ha csak a letöltés megy akkor szépen tölt le viszont a kettő egyszerre nem megy. Mintha nem tudná eldönteni, hogy melyikre fordítson energiát és inkább két szék közé ül. Teljesen mind1 mit csinálok a böngészőn, az is elég ha csak google keresőzök. A wifi routerrel sincs baj, mert 3 különbözőnél is ezt csinálta és más laptopon is. Az utorrentet használtam ez előtt és annál nem volt ilyen gond. Azert váltottam vegul erre, mert az utorrent minden újraindításnal van hogy 60GB adatot ellenőriz, ami vagy 20 percig pörgeti a HDD-t 100%-on és használhatatlan a gép olyankor, ami nagyon bosszantó, ha az ember haladni szeretne valami fontossal.

2020. szept. 26. 04:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha sávszélességben korlátozod a tényleges neted letöltési sebességének kétharmadára vagy felére az hátha segít, hogy böngésző jól menjen mellette. Tudom írtad nem megy teljes sebességen a letöltés, a kkorlátozást azért próbáld ki.

Esetleg túl sok peer-kapcsolódást hoz létre és ez lassítja be a netet.

2020. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!