Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt állította törölte a...

Azt állította törölte a freemail-jét de végül egy másik freemail-en lehetet küldeni oda levelet akkor most mi van?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha freemail-en lehet oda levelet küldeni, de gmail-en nem akkor én lelettem onnan tiltva vagy, sem?

Honnan tudhatom meg ha le lettem onnan tiltva vagy sem?



#tiltás, levelezés, átverés
2020. szept. 27. 21:56
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
40%
Hogy egy jéghideg mit kérsz??
2020. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sehogy. Emailt nem lehet letiltani, csak beállítani, hogy olvasás nélkül azonnal véglegesen törlődjön.
2020. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Argloss ***** válasza:

Egy sima felhasználó nem tud úgy letiltani, hogy ne tudj neki levelet küldeni, viszont a freemail szerver szintű spamszűrője minden további nélkül elutasít bizonyos leveleket. A tipikus spam üzeneteket mondjuk nem, de előfordul, hogy gmailról nem lehet üzenetet küldeni freemailes címre.

Érdeklődj a freemail ügyfélszolgálatánál.

2020. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki használ még 2020 ban Freemailt?, 😵
2020. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 ne aggódj, még 2021-ben is lesznek ilyenek. :)
2020. szept. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Céges levelezesek, vagy arrol keressnek melót és efféle van akinek 10eve van freemailje.
2020. szept. 28. 15:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah meg azt nem ertem hogy freemail cimrol lehet oda levelet kuldeni de gmail-en meg elutasítja furcsa.
2020. szept. 28. 15:30
 8/8 anonim válasza:
ügyeskedik
2022. jan. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!