Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az új facebookon hol tudom...

Az új facebookon hol tudom beállítani, hogy a legfrissebb eseményeket mutassa, és ne a legfontosabbakat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 10:35
 1/5 anonim válasza:

Bal oldalt a neved alatt továbbiak megjelenítése, legörgetsz és ott lesz h legutóbbiak. Te voltál aki nem találta az ismerősök törlését?

Ott linkeltem be neked h hogy kell. Ám tényleg elég gáz ez az új, lassan de meglehet szokni.Csak ami bevált ahhoz miért kell hozzápiszkálni? Érthetetlen.

2020. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos továbbra is az van, hogy minden megnyitásnál visszaáll a legfontosabbakra, és a kommenteket is automatikusan a legérdekesebbek szerint teszi sorrendbe. Nem hiszem el, hogy ezt képtelenség megjegyezni ugyanazon az eszközön.
2020. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem, én most kérdezek először ezzel kapcsolatban. Hetek óta használom már megújultan, de nem nagyon érdekel amúgy, csak most vettem észre, hogy nem ad ki embereket szinte, csak azokat az oldalakat, amiket kedvelek és szoktam olvasgatni őket.
2020. okt. 1. 14:11
 4/5 anonim válasza:

Ezzel én is így vagyok, de vissza lehet állítani, csak nem találtam meg még h hogyan. Nekem pl 2 profilom is van, /csoporton belüli kérés-felajánlás miatt/ az egyik maradt a régiben. 1-es voltam.

#2 eddig is visszaállt frissítés után, már ha jól emlékszem.

2020. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ám szívesen segítettem.. :(
2020. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!