Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit érdemes rendelni ebay,...

Mit érdemes rendelni ebay, wish ,ali oldalakról?

Figyelt kérdés

Telefon tok ,töltő ,üveg fólia

És még milyen cuccokat érdemes?

Ezek eddig beváltak ,és nem nagy értékűek

Ruhát semmiképp nem akarok

Ilyet hogy motor kormány markolat (pro taper) amit még úgy láttam ,de semmi többet



2020. okt. 2. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

ebay: bármit, jó cuccokat kapsz jó áron,


wish: semmit, bóvlit kapsz olcsón,


ali: semmit, bóvlit kapsz drágán...

2020. okt. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Barmit, ami olcsobb, mintha mashonnan rendelned.

Mostmar nagyobb erteku dolgokat is egyre inkabb megeri, mert Alin is egyre tobb elado szallit mar EU raktarbol garantaltan vam/afa mentesen.

2020. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Semmit.


Még telefontokot sem, nem hogy telefont.

Ismerősöm rendelt, olyan telefonra, amiből tuti nincs több változat meg stb.. pontosan ahhoz a típushoz rendelte, és kapott olyan tokot ami takarja a kamerát.

2020. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 180 körüli rendelésnél tartok Aliexpressen, most is Alin rendelt telefonról irok. Ebből kb. 5x nem azt kaptam (vagy nem érkezett meg) amit rendeltem és mindnek visszakaptam az árát.

A legtöbb cuccnál van több száz/ezer vásárlói értékelés, fényképekkel.

Nyilván megbizható eladótól kell rendelni.

2020. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Telefon tok ,töltő ,üveg fólia

És még milyen cuccokat érdemes?"


En ilyesmiket szoktam meg: kulonbozo kabelek (USB, HDMI, hangszoro stb.), pendrive, SD kartya, Xiaomi termekek (telefon, autos kamera, Mi Band stb.). De volt mar pelda laptopra es erositore is.

2020. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen ,pendrive érdekelne ,mert 1x befüröftem vele..

Linket tudnál küldeni esetleg honnan ,kitől redelted?

2020. okt. 2. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Változó, általában úgy csinálom (nem csak pendrive esetében), hogy megnyitom a kategóriát, rendelések száma szerinti csökkenő sorrendbe rendezem és a tetejéről válogatok. Ahol van több ezer 5 csillag körüli review, azok mind megbízhatóak.

Persze ők is hibázhatnak, de akkor ott a dispute lehetőség. Nekem többször volt olyan is, hogy nem jött meg a cucc időben, nyitottam dispute-ot, visszakaptam a pénzt és utána megérkezett.

2020. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés kipróbálom .
2020. okt. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!