Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha törlöm a gmail fiókot az...

Ha törlöm a gmail fiókot az elolvasatlan üzenetemet még látja az ismerősöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

a kérdésem az lenne, ha írtam egyik ismerősömnek mailt, de törölnöm kell bizonyos okokból kifolyólag jelenlegi fiókot, akkor az elküldött üzenet még ott lesz a postaládában a törölt mail fiókom címével, vagy már nem?

Köszönöm a segítségeteket!


32/F



2020. okt. 5. 02:13
 1/3 Argloss ***** válasza:
Igen. Amit elküldtél az már nála van, teljesen mindegy mi történik utána a fiókoddal. (időzített levél esetén meg kell várnod ameddig elmegy a levél)
2020. okt. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor királyság, köszönöm a gyors választ!
2020. okt. 5. 02:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy ikrem a gmail-nél | HUP

hup.hu › node

2018. máj. 30. — Ekkor tovább olvastam a szerződést, találtam benne egy mobil számot és felhívtam. ... Pedig van más ismerősöm is aki ugyanilyen eseményekről számolt be. ... A kezdetektől megvan a gmail fiókom, és érkezik spam, de egyikkel se ... Az is lehet, hogy aki nem tudja, hogy van gmail.hu, az ha hall egy ilyen ...


Dobos Attila informatikai szakértő válaszol az olvasók ...

www.szatmar.ro › ...

Ezt csak úgy tudja kiküszöbölni, ha külső hangkártyát használ. ... Így most a gmail fiókom kéri,de oda viszont nem enged belépni,pedig azt a ... Egyik ismerősömmel mikor irunk egymásnak üzenetet a skypon az ő gépéről az én üzeneteim ... entert, majd a nem kívánatos felhasználónevekhez tartozó mappákat törlöd és kész.

2020. okt. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!