Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismerősnek jelöltek Facebook-o...

Ismerősnek jelöltek Facebook-on, de visszavonták, meg lehet nézni, hogy ki volt az?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem igazoltam vissza, ő pedig visszavonta a jelölést, de közben lenne egy fontos kérdésem amit fel szeretnék neki tenni. Akartam screenshot-ot csinálni pedig a nevéről, de valamiért nem csináltam. Más kérdésben mondják, hogy kapunk E-mail-t a jelölésről, de én nem kaptam. Valami tipp?



2020. okt. 6. 00:28
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
Nein.
2020. okt. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem is tudod, hogy ki az, akkor milyen fontos kérdést kéne neki feltenni? :D

Nem lehet.

És nem is kell vele foglalkozni. Egy csomó idegen jelölget csak úgy. Vagy akár félre is nyomhatott.

2020. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
E-mailt csak akkor kapsz, ha ezt kulon elore beallitottad. A visszavont jeloleseket sehol nem latod, egyszeru adatvedelmi okbol, mint ahogy arrol se ertesitenek ha valaki torolt az ismerosei kozul vagy epp letiltott.
2020. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ahogy írják, nem tudod megnézni sehol, ezt a tevékenységi napló sem hozza. De nincs is jelentősége. Az is lehet,hogy valaki azonos nevűvel összekevert, aztán hirtelen rájött,hogy nem is az vagy akinek gondol. Akár az is lehet, amit szerintem sejteni szeretnél mögötte,hogy bejössz valakinek aki szívesen ismerkedne, bejelöl, aztán elszáll a bátorsága és visszavonja.

Ha ez történt bizonyára él valami más lehetőséggel...

2020. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gyenge a képzelőerőtök, szóval leírom mi volt. Elmentünk a barátaimmal bulizni én pedig táncoltam és csókolóztam egy lánnyal, be akartam jelölni, de nem volt mobilnetem ezért ő jelölt be engem. Másnap egész nap ott volt az ismerősnek jelölés (tehát nem az volt, hogy le akart rázni, mert akkor már egyből visszavonta volna) én viszont nem jelöltem vissza egész szombaton, mert nem voltam benne biztos, hogy megéri-e energiát rakni a dologba vagy sem. (nyilván nem feleségnek akartam volna) Meg amúgy is még be volt tervezve erre a napra is egy buli és ki tudja mi lesz ott ezért nem jelöltem vissza. Aztán elmentünk erre a bulira nagyon jók voltak a zenék így ne mis csajoztunk a srácokkal csak megállás nélkül nyomtuk, ők néha azért leültek de én a tegnapot leszámítva már szerintem legalább egy éve nem voltam sehol, nagyon leizzadtam és hűvös volt. Elindultunk haza, ott visszaadtam a haverom pulcsiját, és felvettem a tegnapi sajátomat ami viszont picit vizes volt. (én egy bulira készültem, de olyan jó volt, hogy lett még egy) Viszont ebben a vizes pulcsiban kellett kisétálnom a nyugatihoz és 2 perccel késtem le a vonatomat, szóval majdnem másfél órát voltam a hidegben egy picit vizes pulcsiban majd felszálltam a vonatra, majd megint leszálltam a vonatról és hazasétáltam.



A lényeg, hogy fáj a fejem mint az állat, szúró érzés van a mellkasomban vagyis inkább a szívemnél vagy nem tudom pontosan. Nagyon fáradtnak érzem magam és hasmenésem is van. A másik 3 havernak nincs semmi baja, mondjuk ők mondták, hogy szerintük ők már elkapták a koronát, mert ők már belázasodtak pár hete és nem érezték az ízeket. Én érzem az ízeket és nem vagyok lázas sem. A lányt szerettem volna megkérdezni, hogy ő jól van-e. Amúgy a csókolózás után a haverokkal közösen vizipipáztunk bár mivel ők már elvileg elkapták a dolgot nem tudom, hogy jelentkeznének a a tünetek.


Na mindegy ezt csak azért írtam le, hogy tudjátok mi volt. Nem mentem dolgozni, holnap felhívom a dokit, hogy bemehetek-e ilyen tünetekkel a rendelőbe, mert ez lehet egy sima megfázás, illetve tüdőgyulladás is.

2020. okt. 6. 19:34
 6/9 anonim válasza:
Csak én nem értem a kérdésed? Lehet,hogy gyenge a képzelőerőnk de olyan mintha a kérdésedre megadtad a választ magadnak,és tulajdonképpen egész jó kis történetet meséltél aminek sok köze nincs a kérdéshez. Tehát tudod ki jelölt be,és azt is,hogy mivel x ideig nem jelölted vissza ezért azt gondolta,h nem akarod tovább szőni a szalat. A nevét nem tudod és ezt szeretnéd megtudni?
2020. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy nem emlékszem a nevére annak aki bejelölt és visszavonta a jelölést mielőtt visszaigazoltam volna. Én csak annyit szeretnék tőle kérdezni, hogy ő jól van-e. Semmi több. De igazából már mindegy is, mert holnap elmondja a doki, hogy mi a bajom. És igen közben rájöttem, hogy ha tőle kaptam volna el valamit, vagy valami akkor a haveroknak is rosszul kellene lenniük, mert miután csókolóztam vele mi ittunk egy üvegből, meg szívtunk egy pipát.
2020. okt. 6. 21:31
 8/9 anonim válasza:
Ja,én meg azt hittem szerelem :)
2020. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Isten ments. :D
2020. okt. 7. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!