Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki megnézi a Facebook...

Ha valaki megnézi a Facebook profilom, az esélyesebben kerül be a kit ismerhetek kategóriába?

Figyelt kérdés
Erre gyanakszom, de nem találtam semmi infót a dologról.

2020. okt. 8. 00:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Néha bekerül.

Facebook nem mondja el, hogy működik, de én azt vettem észre, hogy ha lenullázom az ajánlott ismerősöket, akkor utána feldobja kb 10-20 -at...

2020. okt. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen agyalni, mert kb random szinten működik. Ha te megnézed, akkor lehet 1-2 hét múlva jelenik meg...
2020. okt. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

Ez eddigi ismertek alapján az kerül oda aki pl közel van hozzád. Tehát pl a telcsi helymeghatározása alapján köt össze a rendszer.

Vagy random módon az akivel legalább 1 közös ismerősötök van.

Az is bekerülhet akinek Te nézed meg a profilját.

És teljesen véletlenszerűen is bedobhat valakit...


Viszont ha a te profilod valaki sűrűn nézi - az nem jelenik meg nálad. Elvileg.

2020. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak azért furcsálltam, mert egy embert dobott úgy be, akivel tegnap találkoztam először, mégis van rajta kívül 14 másik ugyanolyan ember, akikkel pont annyi közös van bennünk, mint a többiekkel. Közös ismerősök, érdeklődés stb. is nagyjából egyezik.


A helymeghatározás egyébként nincs bekapcsolva a telefonomon, úgyhogy az elvileg nem játszik.

2020. okt. 8. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a helymeghatározás nincs is benyomva, de lakhely mondjuk van megadva, meg hova jársz dolgozni/suliba, akkor azok alapján is válogat.
2020. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igyekszem minimalizálni a dolgot, lakhely, munkahely, egyetem nincs megadva. Maximum a csoportjaim és ismerőseim alapján tud rá következtetni az algoritmus.
2020. okt. 8. 11:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én inkább arra gyanakodnék hogy nem lehet kikapcsolni a helymeghatározást 😊
2020. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy elvileg, mert én sem vagyok ebben teljesen biztos. :D
2020. okt. 8. 12:04
 9/11 anonim ***** válasza:
A hely meghatározás az csak egy dísz. Mobilnet bekapcs, a Szolgáltató mar tudja,hogy hol vagy.
2020. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de van esély arra, hogy ő megkereste téged facen, mert annyira bejöttél neki (ha ő a kiszemelted)...
2020. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!