Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a facebook marketpl...

Mi történt a facebook marketplace-szel?

Figyelt kérdés
Hiába akarok feltenni dolgokat félrevezető termék címen elutasítják pedig egyszerű termékek, pl. RetroJeans táska használtan ilyesmik. Hiába kérdezem mi a baj senki nem válaszol. Régen nem volt ilyen, mit kell csinálni, hogy elfogadják?
2020. okt. 9. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nekem megy rendesen. Nem dupla hirdetéseket csinálsz?
2020. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak egy termékem van mindenből a saját cuccaim egy hirdetés. Eddig nekem is ment nem is volt ilyen vizsgálat. Most meg hirtelen átlagos termékeimet blokkolja. Úgy látom amúgy nem személy csinálja hanem valószínűleg algoritmus. Ezért gondoltam, hogy biztos van valami trükk mivel a termékek teljesen egyszerűek, nem veszélyes kategória, nem korhatáros, nem replika, nem értem de sajnálnám ha többet nem tudnám használni.
2020. okt. 9. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A világ legbénább algoritmusa. Ha legalább az ismételt ellenőrzésnél egy ember nézné át, de nem! Borzasztó gagyi, egyértelműen hibás, ráadásul ha többször visszadob így hirdetést, még fenyegetnek is a kizárással!
2020. okt. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így van a próbálkozások árán rájöttem, hogy mi volt a baja és arra is, hogy nem működik közre ember tehát nincs kitől kérdezni és persze esélyed sincs egy algoritmust meggyőzni arról, hogy a cucc teljesen ártalmatlan és a leírásnak 100%-ig megfelel. De külön írva az ügyfélszolgálatra sem válaszolnak egyáltalán. A végére mire megtaláltam a kísérletezéssel a képet amivel problémája volt én is megkaptam, hogy közeledik a letiltás, olvasgassam a szabályzatukat mert biztosan nem ismerem eléggé.
2020. okt. 21. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!