Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a fizetős Gmail tárhely...

Csicsky kérdése:

Ha a fizetős Gmail tárhely 100 GB-ját megosztom a „családdal”, akkor az, amit átadok, náluk hozzászámítódik az ingyenes 15 GB-hez?

Figyelt kérdés
Ha vásárolok a Google-tól 100 GB tárhelyet a Gmail fiókomhoz, akkor nekem összesen 100 GB-om lesz, nem 115 GB, mert az ingyenes 15 GB nem adódik hozzá. Most a kérdésem az lenne, hogy ha ezt a 100 GB-ot megosztom másokkal (még 5 szabadon választott személlyel meg lehet osztani, akikből létrehozok egy ún. „családot”), akkor azoknál az ingyenes 15 GB-hez adódnak hozzá a tőlem kapott GB-ok? Vagy ezek után náluk is csak abból fog állni a tárhelyük, amit én adok át nekük? Tehát ha pl. csak 15 GB-t adok, akkor náluk semmi sem változik, lesz 15 GB-juk, mert náluk is törlődik ebben az esetben az ingyenes rész?

2020. okt. 10. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a linket! Akkor a fizetős Google One-tárhely +85 GB-ot jelent és ezt lehet aztán szabadon szétosztani.
2020. okt. 10. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktak ilyet csinálni, általában van 30 napod hogy az új 15 gigás limit alá kerülj, és addig nem szinkronizálhatsz/tölthetsz fel adatot.
2020. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet és/vagylagos is, az előfizetés megszűnése után nem tölthetsz-szinkronizálhatsz új adatot amíg nem éred el a 15 gigás határt. Azaz nem törölnek, hanem szünetel a funkció. A 30 napról pedig értesítenek, így nem tud megvalósulni az az önkényes és váratlan törlés amit itt megpróbálsz előadni. Nincs ilyen.
2020. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem fizetnék azért a hulladékért egy fillért sem, nincs is náluk regisztrációm
2020. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!