Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekomnál ha esős idő van...

Telekomnál ha esős idő van tényleg minden elmegy?

Figyelt kérdés
Most akartam átkötni, de melóhelyen is telekom van és nem működik semmi/ lassú.

#eső #Telekom #Szolgáltatás kimaradás
2020. okt. 12. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tányéros, igen, az minden szolgáltatónál elmegy ilyen időben. Vezetékesnek nem kéne. Ha az van, csörögj rá az ügyfélszolgálatra, hátha Vanda is meg tudja mondani neked, hogy központi hiba van. Ha nem mond neked ilyet, mondd neki, hogy "vezetékes hibabejelentés", majd jöhet a zenehallgatás.
2020. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk tanyer van/volt, termeszetesen elmegy az adas. Aztan kijott a Vanda ferje, butykolt valamit a routeren, hogy ez most akkor iptv, a tanyer marad disznek, es azota is elmegy minden, a netet (igy a tvgo-t) kiveve.
2020. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
XD oké átgondolom,de szerintem nekem nem tányéros lesz.
2020. okt. 12. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen olvastam fórum-bejegyzéseket (ismerősöm is volt), aki ADSL esetén is panaszkodott, hogy esőben szakadozik a net, elmegy, ingadozik stb...
2020. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!