Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörtél a Facebook fiókomat,...

St.georg kérdése:

Feltörtél a Facebook fiókomat,nem tudok belépni, a hozzátartozó e-mail cím nem érzékeli, a feltörő IP címe időponttal meg van. Nem találok semmi Facebook elérhetőséget. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A Facebook súgó csak körbe vezetget eredmény nélkül.

2020. okt. 14. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit ij
2020. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kitalálták / ellopták a jelszavad. Nincs ebben semmi feltörés...

A legelső lépés amit tehetsz, hogy levonod a tanulságot és legközelebb nem választasz ilyen gyenge jelszót de még jobb, ha bekapcsolod a két lépcsős hitelesítést így ismeretlen eszköz esetén a mobiloddal is igazolni kell a belépést.

Amúgy az értesítő e-mailben (amiből gondolom rájöttél az IP címére) elvileg van valami bejelentő link a facebook fele ha jól emlékszem, bár már nagyon nagyon régen kaptam ilyen e-mailt.

2020. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egy hét után vettem észre az e-mail üzenete, be voltam jelentkezve, de nem észleltem semmi furcsát azt hogy ki vagyok lépve. Legalább törökni, felfüggeszteni tudnám.
2020. okt. 14. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!