Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is,aki freemailes...

Másnál is,aki freemailes postafiókkal(is) rendelkezik,nem tud belépni?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta sikertelen a mappák lekérdezése.

Írtam már a supportnak,de egyenlőre várnom kell.

Igen,tudom,hogy a freemail a leggagyibb levező,de amikor ezt az e-mail címet használtam többször,még megvoltam elégedve vele.

Sajnos ez van megadva,minden hivatalban,ezt használom ügyfélkapu miatt is, számlák is erre jönnek és most nem tudok,elmenni minden hivatalba megváltoztatni.

Köszi előre is.



2020. okt. 19. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Van, aki még használja a freemailt? 90-es évek óta ciki. A citromail és társai is. Váltanod kellene (kellett volna már ezer éve) egy megbízhatóbbra, ajánlom a gmail-t!
2020. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Van gmailes fiókom(androidos telefon miatt)de a hivatalokban ez van megadva,ezer éve.Kisgyerekkel nem tudok most egyenként bemenni mindenhova megváltoztatni, de ezért köszi a válaszod.

Szép napot!

2020. okt. 19. 08:31
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Beenged... ha hosszabb ideig nem léptél be, törlik.
2020. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Igen,de nálam ez a probléma sem áll fenn,napi szinten használom,mégha ciki is 😅
2020. okt. 19. 08:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a "jaj,d e ciki vagy, amiért nem a mai legdivatosabb cuccokat használod" dolgot!

Arról se feledkezzünk el, hogy amikor indult - meg utána még jónéhány évig - egy korszerű, előremutató, jó szolgáltatás volt, amit érdemben is rendszeresen fejlesztettek. Még a 2000-es években is bőven jó volt. Igaz, azóta valóban egyre silányabb. De azért nem kéne lehordani a sárga földig azt, aki ragaszkodik ahhoz, amit éveken át megszokott. Igen, valóban a Freemail ma már hulladék, de ezt el lehet magyarázni másnak értelmes ember módjára is, nem úgy, mintha egy darab fekáliával beszélnél.

Sajnos a tény az, hogy a Freemailt mióta a "Nagy Rózsaszín Szörny" felvásárolta, azóta folyamatosan egyre romlik a szolgáltatásuk minősége. Ők ugyanis nem egy rendszerként, hanem egy mágikus pénztermő kútként tekintenek rá, amihez hozzá sem kell nyúlni, és termeli a pénzt. Csak ezzel a szemléletmóddal nem lehet rendszert üzemeltetni. Ezért halálozott el az iWiW is. Amikor indult, kenterbe vágta még a Facebookot is. Csak aztán rózsaszínék felvásárolták, és onnantól minden érdemi fejlesztést leállítottak. Látjuk, mi lett a vége.

A szomorú igazság az, hogy a Freemail is ezen az úton indult el, csak egyrészt itt lassabb a folyamat, mint egy közösségi oldalnál, másrészt meg nem csinálnak belőle presztízskérdést, hogy rituálisan fel tudják-e áldozni, mihelyett csökken a népszerűsége. (Mint ahogy azt tették az iWiW esetében.) De bizony a "szolgáltatásuk" már elérte azt a szintet, amikor az komoly feladatokra nem használható. Pont azért, mert nem engedhető meg az, hogy 1-2-3 napra kiessen a szolgáltatás. Én is azt javaslom, hogy válts minél hamarabb! Nyilván nem kell most azonnal, hiszen valószínűleg 1-2 nap, és helyreáll a Freemail, de amikor kényelmesen meg tudod tenni, akkor tényleg váltani kéne.

Ami a többi szolgáltatást illeti: a Citromail is kerülendő, bár így is köröket ver a Freemailre. Az Indamail pedig egész korrekt. Egy 10 éve persze az is jobb volt, látszik, hogy náluk is csökkentették a forrásokat, de még így is egy megbízható, stabil szolgáltatás.

A külföldiek közül pedig említést érdemel a GMail, amit szerintem nem kell ragoznom, bár náluk is azért néha vannak visszásságok, szóval nem annyira álomszerűen tökéletes az sem, mint amilyennek szeretik lefesteni, de nem véletlenül ez a legnépszerűbb mail szolgáltatás. Aztán ott van még az Outlook.com, ami a Microsoft szolgáltatása. Igazából az sem rossz. Alternatívákként pedig tudnám mondani a Yahoo Mailt, valamint a Zoho Mailt.

2020. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

huh... ennyire nem kell kiakadni.

oké, nem a legmodernebb, nekem nem is ez a nagy gondom vele, hanem gyakran nem érkeznek meg oda, vagy onnan a levelek.

Nekem is csak ennek tesztelésére van.

#3 -as voltam.

2020. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális...

Próbald meg itt:

[link]

Üdv!

2020. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Sajna én sem tudok belépni, és nagyon bosszantó,mert fontos levelet várok. Újabban sokszor volt ilyen, nme tudom mit Sz.rkodnak....
2020. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 Próbáltam,de azon a felületen sem tudok belépni.

Köszönöm azért :)

#8 Igen,engem is dühít..Főleg ügyfélkapu miatt meg a régi fontos levelek miatt,de ezek után azokat átküldöm gmail-re

2020. okt. 19. 15:26
 10/13 anonim válasza:

Már be lehet lépni,igaz valami régi,gagyi felületen csak,de ez is valami.

Nekem is már régi az email cím,és szintén sok helyen ez van megadva...De újabban elég sok a probléma vele... :S

2020. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!