Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Snapchaten hogy tudok úgy...

Snapchaten hogy tudok úgy elküldeni egy régebbi, lementett képet, hogy piros színűen küldje, azaz úgy küldje el másoknak hogy bevan állítva egy időkorlát, mintha egy friss képet küldenék?!

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is küldött már így nekem képet, viszont ha én küldök egy régebbit, akkor kék színű nyíl jelenik meg, illetve lementhetővé válik a másik fél számára a kép.. és nem tudom, hogy mások ezt hogy csinálják, hogy időkorlátot állítanak meg stb..?!

2020. okt. 22. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ez van max azt tudod megpróbálni hogy egy másik telóra felteszed azt a képet megnyitod a képet és azt pedig lefotózod és úgy küldöd el snapként de úgy próbáld meg hogy ne látszódjon hogy a telefon fotóztad le
2020. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Keresőbe írd be hogy “upload” es menj rá. Ezután válaszd ki a képet és lás csodát kész!
2020. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 es te nagyon tudsz köszi 😀👍 1 es voltam
2020. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Örülök ha segítettem✌🏼
2020. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!