Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új Facebook profil..De hogyan?

Új Facebook profil..De hogyan?

Figyelt kérdés
Egy éve szivat a facebook. sokszor indoklás nélkül, vagy valami nagyon abszurd indokkal 30-60 nap tiltásokat kapok folyamatosan. Új profilt próbáltam másik böngészőből, kicsit eltérő névvel, kb egy hét után törölték. Vagy 10 fb fiókot létrehoztam, mindegyiket korlátozták vagy törölték. Ahogy belépek telón akár wifin, akár mobilneten kiszúrják, csak azért bosszantó mert azon dolgozok. Hogyan tudok olyan profilt csinálni, újra saját névvel, ami "tiszta" tiltás nélküli és nem törlik? Ip-címmel variáljak? Vagy mit tudok tenni? Köszönöm előre is!

2020. okt. 26. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Facebookon dolgozol??


Kifejtenéd ezt bővebben?



Egyenként épeszű ember nem bízza az életét vagy fontos munkákat, stb arra a szarra...

2020. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy 10db fiokot létrehoztál de ugye azonos email cimmel és mobilszámmal? Az eltérő név is hülyeség, mert pl. a Szabó Imre név is lehet 100db regisztrálva. A megoldás: Rendes neved, vadiuj email cim, vadiuj mobil teloszám. Uj email cim regizése nem probléma. vadi uj teloszámhoz jutni már problémásabb. vagy veszel egy uj előfizetést teloval (akkor 2 telefonod lesz) és kapsz egy uj teloszámot, vagy a jelenlegi telodban lévő SIM kártyára másik teloszámot kérsz a szolgáltatótól. Regizni pedig tök minegy, hogy hol regizel: WIFI-vel, vezetékes nettel, milyen böngészővel.No de mindez megéri egy Facebook kedvéért?
2020. okt. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az a baj engem is tiltott kb egy market place hírdetés miatt és irhattam súgóközponton keresztül nekik mindig gépi válasz. Csináltam kettő újjat mindkettőt más emaillel és tellszámmal ugy is betiltottak. szerintem itt az ipt nézik és lehetsz te kis pista is. Ha sikerült valahogy megoldani engem is érdekelne írj privátban köszi
2020. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!