Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olvasnak még blogokat az emberek?

Olvasnak még blogokat az emberek?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen találkozom olyan véleményekkel, hogy ma már nem olvasnak az eemberek, mindenki csak videót néz, podcastet hallgat. Van még értelme, létjogosultsága és közönsége a blogoknak, vagy ma már csak a videó és a podcast megy már?

2020. okt. 26. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Bármi amit nem saját célra csinálsz hanem közönségnek szánsz, ma már nem életképes és nem is jut el senkihez, ha nem költesz reklámra, és nem reklámozod aktívan, hogy egyáltalán a köztudatba kerüljön. Mert önmagában az, hogy te magadnak elposztolgatsz, senki nem fogja látni, nézni, keresni.

Ha sikerül elérned az embereket, utána már teljesen mindegy hogy milyen platformon osztod meg a dolgot, ha az a tematikának megfelelő, és lehetőleg nem igényel plusz regisztrációt, ha nem a legnépszerűbb és mindenki által használt oldalakon jelenik meg.

2020. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én igen, meg videókat is
2020. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy elsőt ki és miért pontozta le, de szerintem nem kellett volna! Nem értek hiánytalanul egyet vele, de felpontoztam, mert a válasz témába vág, kulturáltan megfogalmazta, senkit nem támadott, a felvetése pedig egyáltalán nem alaptalan és ha ő így vélekedik, akkor ez egy hasznos válasz a feltett kérdésre.


Akinek nem tetszik, amit írt, az vitassa, érveljen és ne lepontozza!

2020. nov. 20. 17:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!