Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudok úgy keresni Google-n,...

Tudok úgy keresni Google-n, mintha másik országban lennék?

Figyelt kérdés
Tehát Bp-ről szeretnék beírni egy kulcsszót a googleba, és azokat a találatokat kapni mintha ezt Szlovákiában tettem volna valahol.

2020. okt. 26. 18:44
 1/7 grafno ***** válasza:
Mire gondolsz? Nyilvan minden orszagnak mas a nyelve. De ha kinaban beirod hogy orban viktor akkor is magyar oldalt fog felhozni. Ilyen hülyeseget. Mitnaksrsz keresni? Tesco? Auchan? Omg
2020. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hülyeség itt a te hozzászólásod egyedül. Légyszíves írd be a Kínai Népköztársaság vezetőjének nevét itthon a googleba. Na? Csak kínai oldalt kaptál?
2020. okt. 26. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Még annak idején gimiben amikor a rendszergazda letiltott mindent, úgy hidaltuk át, hogy egy bővítmény segítségével (azt hiszem, proxy switchy volt a neve) neteztünk. A lényeg az volt, hogy voltak olyan oldalak, ami kilistázott egy adott országból egy csomó IP-t, és a bővítménybe illesztve olyan volt, mintha onnan neteznénk. Ez biztosan működött, de ennek már több, mint 10 éve. Nem vagyok IT- guru, akkor jó móka volt, most kéne egy 10 percet gugliznom, hogy ezt összehozzam. :D


(namost segítettem is, meg nem is. bocsi)

2020. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmi megoldás is biztosan létezik, illetve VPN-en keresztül is meg lehetne oldani de én sem értek hozzá. Hátha van valami egyszerűbb megoldás.
2020. okt. 26. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
VPN-nél hova a francba akarsz egyszerűbb megoldást? Befizetsz egy szolgáltatásra, letöltesz egy klienst, bejelentkezel és csá.
2020. okt. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyilvan sokkal egyszerűbb előfizetni valamire, mint keresni egy oldalt külön erre vagy találni egy Google beállítást...
2020. okt. 27. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:

A Szlovákiás példádnál maradva így nem azokat a találatokat kapod? [link]

Ha nem, és szlovák oldalakat akarsz elérni, akkor beírod hogy site:(nyelv, pl sk)

Tehát pl: apple site:sk

És ez kiadja az Apple hivatalos szlovák oldalát.

Ha a google.sk-n keresel és használsz vpn-t akkor a legbiztosabb a megoldás.

2020. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!