Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetek újra Facebook...

Hogy lehetek újra Facebook oldal admin ?

Figyelt kérdés

Üdv!


Sajnos kb. egy hónapja feltörték a Facebook profilom és az általam kezelt oldalról eltűntem, mint admin. Egyéb vonzatai is voltak a feltörésnek, de egyedül ez nem oldódik meg.


Tehát.. szeretnék újra admin lenni a saját oldalamon, de a másik személy, akit kijelöltem régebben csak szerkesztő, emiatt engem nem tud visszavenni. Van erre valami megoldás a Facebook supporton kívűl ?

A support olyan, mintha nem is lenne.


Köszönöm !


2020. okt. 26. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Egészen pontosan milyen választ vársz? Hogy majd pont erre jár egy facebook admin és jól megoldja a problémádat? Vagy elarulunk valami sebezhetőséget ami ezek szerint rohadtul nyilvános, de a fosbook programozói mégsem tudnak róla? Vagy mi?
2020. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert admin nélkül nem üzemelhet egy oldal se. Tehát, ha nincs admin, nincs oldal.
2020. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
De, csomó oldal van ahol nincs admin. Hát ennyi volt max szerkesztő lehetsz max. Ha oldalt csinálsz kellene min. 5 kamunacc , hogy biztos ne legyen ilyen. Nekem is törölték a profilom és ment a levesbe a 6 ezer kedvelős oldalam megtanultam, most vigyázok. Sajnálom. Rossz érzés.
2020. okt. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es : pont ilyen válaszra vártam, mint a 3-as. Úgy gondoltam, hogy hátha van valakinek tapasztalata.


2-es : Szerkesztővel simán megy tovább az oldal és nem teszik be adminnak.


3-as : az a szerencsénk, hogy tud továbbmenni az oldal csak nem 100%- os.

2020. okt. 27. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!