Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Hogyan tudom megváltoztatni a Facebook fiókomhoz kapcsolt e-mail címemet?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem a Freemail fiókom jelszavát amivel Facebookra vagyok regisztrálva. Sajnos semmilyen módon nem tudom visszaszerezni a freemail fiókomhoz való belépésem jogosultságát, köszönhetően a freemail rendszerének.


A Facebookomat azonban féltem, hiszen ha jelszóváltásra kerülne sor, nem tudnám, hogy hova küldték, küldessem az új jelszavamat. Így ezzel a Facebookomat is elveszteném. Valahol meg tudom változtatni az e-mail címemet az aktuális Facebook profilomhoz?


2020. okt. 27. 21:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve, ha már az elsődleges e-mail címemet megváltoztattam, onnantól kezdve azzal is be tudok lépni? Vagyis, ha új jelszót kérek, akkor az már az új e-mailemre jön?
2020. okt. 27. 21:44
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

A folyamatot nem tudom, de adj hozzá egy új e-mail címet, és ha be tudsz vele lépni, akkor esetleg törölheted a régit.

2020. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!