Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem seedelnek a torrentj...

Miért nem seedelnek a torrentjeim?

Figyelt kérdés
Néha összeszedek napi 5-10 mb feltöltést olyan torrenteknél amit akár több százan is töltenek le (nyílván még többen fel), viszont ennél többet soha. Ha nem kényszerített indítás van bekapcsolva akkor a torrentem átkerül az elakadt feltöltésekbe. Szívesen hoznám az 1.0-ás arányt a 48h seed helyett. Stabil 100 Mbps le és feltöltésem van, ha ez számit.

2020. okt. 28. 01:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Aggodalomra semmi ok, senki nem tölt tőled. Ha sok seeder van a torrent mögött, akkor mindenkinél ez a helyzet.
2020. okt. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pontosan ezért, ha valami több verzióban is fent van (és szinte már sosincs olyan, hogy valami csak egyszer legyen feltöltve), inkább azt szoktam választani, ahol több a letöltő, mint a feltöltő, vagy legalábbis a lehető legkevesebb a seeder.

Így biztosabb, hogy nekem is sikeres lesz a seed.

2020. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!