Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1gb/s es netem van digis és...

1gb/s es netem van digis és kaptam hozza egy huawei routert és a ge az megy a számítógépbe de a fe be egy tl-wr940n t akarok dugni hogy erősebb legyen a jel?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyik szórja jobban a jelet a tl-wr940n vagy a huawei HG8121H?
2020. okt. 29. 14:25
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

Be lehet dugni, de tudjál róla hogy lekorlátozza majd a neted. Mi vel a Huawei routernek gigabites portjai vannak, a TP-Linknek meg csak 100 Megás. Tehát csak tized akkora.


Esetleg úgy érdemes, hogy a TP-Link -et csak sima Access Pointnak használod. A többi vezetékesen csatlakozó eszközt meg változatlanul a Huawei -be kötöd. Persze a Wi-Fi sebesség akkor is max 100 megabit lesz, még ha az N -es Wi-Fi szabvány többet is tudna picivel.

2020. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!