Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik a gépem...

Miért nem csatlakozik a gépem a routerre?

Figyelt kérdés

1 éve ugyanaz a router, jelszó, minden! De tegnap óta nem akar csatlakozni a routerre a gép.

De a lakásban minden más készülék látja és csatlakozik is rendesen.

Sőt a gép még a telefonomra is csatlakozik hotspotkent, amin az otthoni wifit használom.

Hibaelharitas sem csinál semmit. Gép látja a routert de nem kapcsolódik, csak gondolkodik sokáig.

Esetleg valakinek valami ötlet?

Köszönöm szépen!



2020. nov. 2. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Wi-fi-n nem csatlakozik a gép vagy vezetéken? Ha vezetékes net, akkor másik LAN portba dugd át.
2020. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha wi-fi, akkor:

Nekem akkor volt ilyen, amikor a két sávon sugárzó router beszűntette a 2.4 GHz-n való sugárzást, a gépen lévő wi-fi vevő meg az 5 GHz-t nem tudta.

2020. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet a 2,4 és 5 ghzs verzió miatt kavarodhatott be.
2020. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elvileg tudja a 5ghz et is a router és a usb wifi stick is ami a gépbe van dugva.

Szombaton délelőtt kb 11 óráig volt jó és amikor újra raneztem, olyan 14 óra körül akkor már nem csatlakozott.

Ujrainditottam mindent is meg másik portba dugtam és semmi!

Hát milyen világot élünk? :D

2020. nov. 2. 15:45
 5/6 A kérdező kommentje:

Most ertem haza munkából, és bekaocsoltam a gépet.

Felkapcsolodott és bejott több oldal is kb 2 percen keresztül!

Most megint semmi!

2020. nov. 2. 18:39
 6/6 Fazon Egon válasza:

Hi!!


A gépben van külön egy WiFi kártya, viszont alapból kábelen keresztül csatlakozik a routerre. A problémám az, hogy elég sokszor és random módon ledob a hálózatról vezetékes kapcsolat alatt! Ilyenkor letiltom a háló kártyát, majd újra engedélyezem. Ez után megint működik, majd valamikor újra ledob! Ha átkapcsolok a WiFi kártyára, azon rendben működik, viszont azon keresztül letölteni -pl egy filmet- elég kínszenvedés! Tud valaki megoldást, vagy volt valakinek már ilyen jellegű gondja?

2021. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!