Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne elérni azt...

Hogyan lehetne elérni azt hogy YouTube-on törlődjenek vagy letiltják a '' reakció '' csatornákat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene törölni vagy letiltani ezeket a csatornákat? Vannak értelmes reakciók is, tudom most nem arra gondolsz, hanem mondjuk más videót csendbe nézegetős majd röhögős értelmetlen videókra. :)
2020. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
milyen reakció csatornákra gondolsz? teens react, elders react meg ezek? én nem nézem őket, de szerintem elférnek az interneten. vagy a commentary channelekre gondolsz? azokkal sincs semmi baj. vagy szerinted ne legyen véleménye az embereknek? fogadjunk be mindent úgy ahogy van, és ne reagáljunk rá? ne legyen ellenvéleményünk? miért ne?
2020. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azokra gondol, akik (szinte) kizárólag olyan videókat használnak fel, amit YT-on találnak, és azokra "reagálnak" a sarokban.


(Facepapi és hasonlók)

2020. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első pontosan leírta. Csendben pislogásnélkül ülök a kamera előtt se nem mosolygok vagy élet jelet adok semmi de amire '' reagálok'' az megy a háttérbe folyamatosan


A fentebb említett csatornákkal nincs semmi bajom. :)

2020. nov. 5. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az mondjuk jogos, ha nincs érdemi reakció, akkor az nem fair use hanem egyszerű lopás
2020. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha az a bajod hogy a youtube ajánlja neked ezeket a csatornákat akkor a 3 egymás fölött-alatti pont a jobb alsó sarkában az ajánlásnak és "Nem érdekel" / "Ne javasold ezt a csatornát".


Ha a te videóidra reagálnak és nem "fair use" tehát nem tesznek hozzá a videóhoz, akkor a videó megtekintésénél a like/dislike/megosztás/menés gombok utáni egyebek [...] menüben Bejelentés>Sérti a jogaimat.


Ha a problémád az hogy ezek alapból léteznek, keress inkább egy hobbit.

2020. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!