Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A volt számommal törte volna...

A volt számommal törte volna fel a facebookom?

Figyelt kérdés
kb. 2 éve adategyeztetés miatt bevonták a számom, (nem vagyok rá büszke) és egy férfi megkapta. Ezt azért emelem ki mert viberen a volt ismerőseimnek szívesen küldözgette a "nemi szervét" ismerőseimnek. Ez kb 1 hónapja volt, elmondtam mindenkinek, hogy mi is van és ennyibe maradt. Most pénteken szombaton november 14. megváltozott a facebook jelszavam, és most vettem észre mert gépen nem szoktam bejelentkezni a telefon pedig semmit nem jelzett. Se azt, hogy Pestről beléptek a facebookomra se azt, hogy megváltozott, és paraszti józan ésszel ki kellett volna dobni telefonon az új jelszó miatt de az se volt. Ma reggel gépen nem tudtam bejelentkezni. A gmailemen keresztül megváltoztattam a jelszavam, a gamilem se jelzett, hogy valaki belépett, csak egy email volt szombat 2 órakorról, hogy megváltozott a jelszó, ennyi. Minden biztonsági lépést megtettem ami tudtam, mindenhol más jelszó, több lépéses stb., ekkor vettem észre, hogy a facebookomba a régi telefonszámom maradt, ezen keresztül lehetséges jelszót cseréni? Mit csináljak, tippek? Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2020. nov. 16. 09:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Most olvastam újra mit is írtam, és látszik mennyire sietek :'D. A nevembe küldözgette a képeket, és szombaton volt. Hozzá akarom tenni, hogy a facebookomon semmi furcsát nem találtam, semmit nem csinált, viszont a tevékenység napolóból szombat óta semmi nem volt és nehezen hiszem, hogy azóta semmire ne reagáltam volna. Arra nincs lehetőség, hogy megnézzem mire is változtatta meg?
2020. nov. 16. 09:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj a Facenak
2020. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!