Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elküldhetem a facebooknak...

Elküldhetem a facebooknak hogy meghaltam?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő nagy valoszinuseggel fel törték a Facebookom és a freemailem tehát egyáltalán sehogy nem tudok belepni

Már a 3 kódot is élkertem a megadott biztonsági kontakjaimtol de nem kaptam meg a megerosito emailt..

Félek h napvilágot lát egy két dolog aminek nem kene

Szóval arra gondoltam hogy van egy ismerősöm aki tud szerezni nekem egy papírt h elhunytam.. Tartok tőle h megutom a bokám ezzel és nehogy rendőrségi ügy legyen vagy ilyesmi... Szerintetek lehetne az belőle? Tudom ilyennel nem szabad szórakozni de esküszöm mindent megprobaltam mar és szarnak a Facebookosok a fejemre.. Nem tudom sehogy letiltatni... Ha van jobb ötletetek írjátok le.. De ne azt h menjek az elfelejtettem a Jelszora mert a freemailembe se tudok belelepni ahova küldene kódot se a Telefonszám nem jó mert már rég megszunt... Ha elkuldom. H meghaltam stb stb nem értesül róla senki ugye?



2020. nov. 22. 21:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2020. nov. 22. 21:36
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy barátom aki meghalt, ugyan úgy megtalálható még a facebookja, csak a neve mögé oda van írva hogy (emlékére). Egyébként az okirat hamisítás önmagában bűncselekmény, bármire is használod.
2020. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lehet választani hogy emlekoldal legyen vagy törlődjön

Igen az igaz hogy bűncselekmény de vajon kiderulne.. A Facebook így utána nézne?

2020. nov. 22. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Legkozelebb hasznalj normalis jelszavakat, amikre emlekszel is.
2020. nov. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eddig betudtam lépni velük most meg hirtelen nem

Hirtelen elfelejtettem volna? Nem hiszem

2020. nov. 23. 06:56
 6/11 anonim ***** válasza:
A normalison volt a hangsulyt, nem az emlekezel-en. Normalis != 12345kiscica6789
2020. nov. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazad van ez se utolsó lett volna

Bár nem nem gondolom h bena jelszó volt mert elég hosszú és csak betűk meg számok egy értelmes szó nem volt benne..

2020. nov. 23. 14:11
 8/11 anonim válasza:
Ugyanigy jartam 2 es fel hete, azota mar szamtalanszor probaltam a kodokal uj jelszot de sose kapom meg az emailt...
2020. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is 2x próbálkoztam..olyan emberektől kértem el akikkel már rég nem beszélek és haraggal váltam el szóval még kellemesebb volt.. Hihetetlen hogy nem küldik el ha már sikerült igazolni magunkat.. Azt hittem csak nekem szarakodik.. Feladom a reményt szerintem
2020. nov. 25. 10:21
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom miert van ez, de rohadt idegesito.. a magy hires neves facebook, es egy rohadt emailt meg nem kuldenek el
2020. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!