Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kapcsolódik le mindig a...

Miért kapcsolódik le mindig a wi-fi-ről a laptop?

Figyelt kérdés
Van internet, erős is, még a laptop is mutatja, mégis azt írja, hogy szétkapcsolva.

2020. nov. 23. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
csak egy ötlet: nem lehet hogy a router ip cím kiosztása körül van gond? a router beállításoknál van kiosztási idő azt kéne nagyobbra venni hátha segít
2020. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hálózati küözpontban próbáld: letiltod a wifi-tz, majd 1 perc múlva csatlakozol újra. A modem újraindtásást is csináld meg.
2020. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Általában úgy szoktam amikor elmegy, hogy kikapcsolom a laptopon a wifit, majd vissza, utána rendesen csatlakozik is rá, majd később ismét elmegy. A múltkor a routert is kihúztam, de az sem segített.

Őszintén szólva, nem igazán vagyok otthon ebben a témában, így az első hozzászóló válaszát nem igazán értem.

2020. nov. 23. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy az energiatakarékosság miatt csatlakoztat le?


Írd be a keresőbe, hogy eszközkezelő, ott kiadja az eszközkezelőt, a hálózati adaptereknél menj rá a WiFi adapterre, ott fent a füleknél menj az energiagazdálkodás (vagy valami hasonló) fülre, majd a pipát vedd ki ott a cuccból (hogy ne legyen engedélyezve az, hogy energiatakarékosokodásnál kikapcsolja azt az eszközt). Na így próbáld ki, hátha tényleg emiatt volt.

2020. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!